Chopy Pro Chopy Trudna Chopy Lajt Dziołchy Trudna Dziołchy Lajt Weterani Weteranki Bajtle Dziołszki
Zawodnik Klub Bez trzech rund Wszystkie rundy 07.10 BLO 21.10 SKARPA 04.11 POZIOM 18.11 SALEWA 02.12 TRAFO 16.12 TOTEM 06.01 BLO 20.01 SALEWA 03.02 SKARPA 17.02 POZIOM 03.03 PROGRES 17.03 TRAFO
1DAWID BERAUKS K-2 JAWORZNO96(98)117(127)8(9)11(11)10(11)11(11)9(10)7(10)11(11)11(11)11(11)11(11)6(10)11(11)
2WOJTEK NATANEKKW KATOWICE95(98)121(126)8(8)11(11)10(11)9(10)11(11)9(10)11(11)11(11)9(10)11(11)10(11)11(11)
3KAROL HERLINGERPRIMAROCA94(98)111(118)11(11)10(11)10(11)10(11)9(10)8(10)11(11)11(11)11(11)9(10)11(11)
4WIESŁAW HERMANSTREFA WOLNOŚCI CIESZYN94(98)110(117)9(10)10(11)10(11)11(11)10(11)11(11)11(11)8(9)11(11)8(10)11(11)
5PAWEŁ CZORNIKCW TRANSFORMATOR94(97)120(127)11(11)9(10)10(11)11(11)9(10)9(10)11(11)11(11)9(10)11(11)8(10)11(11)
6ŁUKASZ PIESIKUKS K-2 JAWORZNO92(96)98(106)11(11)10(11)11(11)9(10)11(11)9(10)9(10)11(11)6(10)11(11)
7KRZYSZTOF LUKOSZEKSALEWA BLOCK91(95)108(115)8(10)9(10)11(11)11(11)9(10)11(11)11(11)9(10)11(11)9(10)9(10)
8PAWEŁ PIASKOWYSALEWA BLOCK91(94)105(113)9(9)11(11)10(11)10(11)9(10)8(10)11(11)11(11)9(9)11(11)6(9)
9MICHAŁ WOZAK89(95)89(95)9(9)10(11)11(11)11(11)10(11)10(10)11(11)7(10)10(11)
10MIŁOSZ BEREKCIESZYN88(94)103(111)7(8)10(11)8(9)9(10)9(10)10(11)11(11)9(10)11(11)8(9)11(11)
11PIOTR TROJNARSALEWA BLOCK84(90)100(108)8(9)10(10)10(10)9(10)9(10)8(10)10(11)11(11)8(9)8(9)9(9)
12ADAM GODZIC84(90)84(90)8(8)10(10)10(11)9(10)11(11)11(11)7(9)9(10)9(10)
13TOMASZ MAJCHRZAKKW KRAKÓW84(88)97(104)8(8)10(10)10(10)11(11)7(8)11(11)10(11)8(8)9(9)6(8)7(10)
14MARCIN KURDEKKKT83(88)95(103)8(8)9(9)10(11)9(10)9(10)7(10)11(11)10(10)9(9)8(10)5(5)0(0)
15KUBA KWAPISZCZĘSTOCHOWA83(88)90(98)7(10)8(9)9(10)11(11)9(10)9(10)9(9)9(9)8(9)11(11)
16ADAM BIAŁOŻYT82(89)82(89)9(9)11(11)10(11)9(10)8(10)11(11)9(10)6(7)9(10)
17ADRIAN KURO79(87)79(87)9(9)9(10)10(10)8(9)8(9)6(8)11(11)7(10)11(11)
18MACIEK ZIELIŃSKI AMOK BASTARDS76(89)88(102)10(11)8(10)9(10)9(10)7(9)11(11)6(7)6(9)9(10)6(6)7(9)
19WOJTEK DROZDOWSKIAZS AWF KATOWICE76(82)76(82)8(8)11(11)10(10)9(10)8(10)9(9)7(8)5(7)9(9)
20ŁUKASZ MRÓZ74(86)80(95)8(8)8(10)8(10)9(10)8(10)10(11)8(9)6(9)6(9)9(9)
21MACIEK BRĘDAKKT72(80)72(80)8(9)10(11)9(10)7(9)11(11)10(10)10(11)7(9)
22ŁUKASZ NIESTRÓJCZĘSTOCHOWA71(83)71(83)7(8)10(10)9(10)8(10)9(10)8(10)5(7)8(8)7(10)
23PAWEŁ SZRAMOWSKICW TRANSFORMATOR68(86)79(102)5(8)8(10)9(10)6(8)9(10)6(9)9(10)7(9)6(10)6(8)8(10)
24MICHAŁ KOZIOŁ66(77)66(77)8(8)7(9)5(7)8(10)10(11)7(8)7(7)7(8)7(9)
25KRYSTIAN KOLESIAKUKS K-2 JAWORZNO65(83)81(103)7(8)7(10)7(10)5(8)7(10)5(5)10(10)6(7)7(9)7(10)6(7)7(9)
26PAWEŁ KOSKW KATOWICE64(68)64(68)8(8)9(10)9(10)9(10)8(8)10(11)11(11)
27KAMIL PALAKW CZĘSTOCHOWA59(78)63(85)6(6)7(10)8(10)5(7)8(10)4(7)7(9)5(9)6(8)7(9)
28RAFAŁ KŁOSEKCW TRANSFORMATOR59(76)64(82)7(7)7(9)7(9)5(9)7(10)9(10)5(6)6(8)6(7)5(7)
29KUBA MIZERSKIBLO KATOWICE56(66)56(66)8(9)8(9)6(8)7(9)8(9)5(6)7(7)7(9)
30RADOSŁAW MIZIELSKICLIMB TEAM GOGOLIN56(63)56(63)4(6)9(9)9(10)8(10)8(8)9(10)9(10)
31WITOLD KWAPISZCSC ADVENTURE ACADEMY54(67)54(67)6(6)6(7)4(6)6(8)8(9)6(8)5(6)5(9)8(8)
32GABRIEL FRĄTCZAKMAGNEZJĄ PO OCZACH53(68)60(78)4(6)4(6)4(8)5(6)8(8)3(5)10(10)5(8)5(7)4(5)8(9)
33VADYM LESIVKRAKÓW53(68)53(68)6(9)5(9)8(10)11(11)7(9)8(10)8(10)
34ALEXEY ZAGRODNIYKRAKÓW52(57)52(57)8(9)9(10)9(9)10(11)8(9)8(9)
35CYPRIAN PANGOWSKIPOZIOM 45050(63)50(63)5(6)5(7)5(6)7(9)8(10)5(5)5(8)5(6)5(6)
36MATEUSZ DZIADULCW TRANSFORMATOR50(55)50(55)11(11)7(9)11(11)9(10)6(6)6(8)
37PAWEŁ WIĘCŁAWCW TRANSFORMATOR50(55)50(55)3(6)9(9)9(9)9(10)9(10)11(11)
38TOMASZ HANSELSW KW KATOWICE50(54)50(54)9(10)8(10)10(10)7(8)7(7)9(9)
39KUBA JARCZAK48(59)48(59)7(7)4(5)5(8)5(8)7(9)10(11)6(7)4(4)
40DAWID URBAŃSKICSC ADVENTURE ACADEMY47(57)47(57)6(6)5(8)5(7)8(9)10(10)6(9)7(8)
41DORIAN STARCZEWSKIKW CZĘSTOCHOWA46(53)46(53)8(8)8(9)7(9)5(8)8(9)10(10)
42MARIUSZ SOSNA45(49)45(49)8(8)9(10)10(10)8(10)10(11)
43SZYMON HOPKOWICZMAGNEZJĄ PO OCZACH44(58)50(69)4(4)4(7)2(5)5(5)6(8)1(3)7(8)3(5)4(7)5(7)3(3)6(7)
44KUBA PROCHALSKIAMOK44(51)44(51)10(11)10(11)7(10)8(10)9(9)
45ARTUR GRYTKW KATOWICE42(43)42(43)9(10)11(11)11(11)11(11)
46IGOR NIEBYLSKIGTW GLIWICE41(47)41(47)7(7)10(10)5(8)4(6)9(10)6(6)
47PIOTR BAŁAZIŃSKIPOZIOM 45040(48)40(48)9(9)6(7)6(7)6(10)6(6)7(9)
48PAWEŁ DYKIELKKT39(45)39(45)8(8)9(10)8(9)9(10)5(8)
49MAREK ZEMANEKPRIMAROCA38(49)38(49)8(10)5(10)8(9)8(10)9(10)
50KAMIL SZYNDLERSUMMIT 4 YOU36(40)36(40)8(9)9(10)9(10)10(11)
51MACIEK CZARNECKISALEWA BLOCK33(40)33(40)8(8)7(9)7(8)5(6)6(9)
52SEBASTIAN POLAKMAGNEZJĄ PO OCZACH33(33)33(33)4(4)4(4)8(8)3(3)8(8)6(6)
53MATEUSZ KAPAŁASALEWA BLOCK32(46)32(46)4(8)6(9)8(10)7(9)7(10)
54MATEUSZ JAGODABLO KATOWICE31(36)31(36)8(9)9(10)8(8)6(9)
55PIOTR KANIAPRIMAROCA BIELSKO-BIAŁA29(31)29(31)9(10)10(11)10(10)
56PRZEMYSŁAW DIENERŚKA29(30)29(30)10(10)9(10)10(10)
57RAFAŁ CIOŁEK28(34)28(34)5(7)4(5)7(9)7(7)5(6)
58ADRIAN ŁAPAJKW CZĘSTOCHOWA28(30)28(30)8(9)11(11)9(10)
59DAREK BĄBA28(29)28(29)8(8)11(11)9(10)
60ILLIA GANNYTSLYIAVATAR27(41)27(41)5(9)6(8)5(9)5(8)6(7)
61JAROSŁAW DRYŃSKI26(30)26(30)9(10)7(9)10(11)
62SEBASTIAN STĘPIEŃCSC ADVENTURE ACADEMY23(33)23(33)3(4)5(6)5(7)2(3)1(3)3(5)4(5)
63MICHAŁ BESLERSALEWA BLOCK23(29)23(29)8(10)7(9)8(10)
64KRZYSZTOF KOTCW TRANSFORMATOR22(35)22(35)2(7)4(8)5(5)6(9)5(6)
65ALEKSANDER WŁODARCZYK22(25)22(25)7(8)7(9)8(8)
66DANIEL MYŚLIŃSKISALEWA BLOCK21(25)21(25)5(7)10(10)6(8)
67ARKADIUSZ PARKA21(24)21(24)5(6)9(10)7(8)
68TOMASZ STĘPIEŃSALEWA BLOCK20(25)20(25)5(5)