Chopy Pro Chopy Trudna Chopy Lajt Dziołchy Trudna Dziołchy Lajt Weterani Weteranki Bajtle Dziołszki
Zawodnik Klub Bez trzech rund Wszystkie rundy 07.10 BLO 21.10 SKARPA 04.11 POZIOM 18.11 SALEWA 02.12 TRAFO 16.12 TOTEM 06.01 BLO 20.01 SALEWA 03.02 SKARPA 17.02 POZIOM 03.03 PROGRES 17.03 TRAFO
1ŁUKASZ KRYBUS59(70)59(70)9(10)9(10)6(9)8(10)10(11)9(10)8(10)
2FILIP SOKÓŁCW TRANSFORMATOR59(69)59(69)6(9)10(11)7(9)10(11)10(11)9(9)7(9)
3PIOTR MAJKAKW KATOWICE58(71)58(71)8(9)8(10)6(10)8(10)10(11)10(11)8(10)
4BARTOSZ SZYMIKCW TRANSFORMATOR54(66)54(66)7(8)9(10)6(10)8(10)9(10)9(10)6(8)
5DAMIAN GRUDZIEŃSALEWA BLOCK52(58)52(58)8(9)11(11)7(10)11(11)7(8)8(9)
6KAMIL GÓRALPOZIOM 45052(55)52(55)10(11)10(11)11(11)11(11)10(11)
7BARTEK CHMURATRAFO47(52)47(52)9(10)8(10)11(11)10(11)9(10)
8ROMAN KHARYTONOV45(57)45(57)9(10)5(8)8(10)8(10)8(10)7(9)
9ADAM ADAMSKI42(50)42(50)8(9)8(10)9(10)10(11)7(10)
10EMILKOLIBA PROGRES42(50)42(50)7(7)6(8)8(10)8(9)7(8)6(8)
11SZYMON NOWAKOWSKISALEWA BLOCK42(48)42(48)8(9)11(11)6(8)9(10)8(10)
12KRZYSZTOF ROZAMASAKRA40(53)40(53)6(8)10(11)8(10)6(9)4(8)6(7)
13BRUNO WAŁASZEWSKIAVATAR34(39)34(39)11(11)5(8)10(11)8(9)
14KAMIL LIPIŃSKIBLO KATOWICE32(43)32(43)6(8)9(10)5(8)6(10)6(7)
15JULIUSZ CHMIELARSKI31(37)31(37)7(9)7(9)8(9)9(10)
16KRZYSZTOF HERTLINGCSC ADVENTURE ACADEMY30(30)30(30)6(6)7(7)5(5)6(6)6(6)
17PATRYK DUDEKKW CZĘSTOCHOWA28(30)28(30)9(10)10(11)9(9)
18GRZEGORZ MRÓZ24(40)24(40)4(7)4(7)3(5)5(8)3(7)5(6)
19DAMIAN WĘGRZYNIAKCLIMB TEAM GOGOLIN24(36)24(36)5(9)6(10)7(9)6(8)
20RADOSŁAW KIELARBEŁCHATOWSKI KW23(30)23(30)9(10)6(10)8(10)
21RADOSŁAW JAROSZEK23(28)23(28)9(10)5(8)9(10)
22GRZEGORZ WIECHEĆWADOWICE22(27)22(27)7(9)7(10)8(8)
23MARCIN WALEWSKIAVATAR21(26)21(26)7(8)9(10)5(8)
24GRZEGORZ SŁAWIŃSKIPRIMAROCA BIELSKO-BIAŁA21(25)21(25)7(8)7(8)7(9)
25KUBA BARZYCKICW TRANSFORMATOR20(27)20(27)7(9)6(9)7(9)
26BANDOLERASKW JASTRZĘBIE18(25)18(25)6(9)6(9)6(7)
27KONRAD OBOZASAKWA18(25)18(25)6(8)6(9)6(8)
28ALEKSANDER DOBKOWSKISW KW KATOWICE17(25)17(25)5(7)5(9)7(9)
29KUBA OBRACAJKW JASTRZĘBIE17(20)17(20)9(10)8(10)
30ARTUR WÓJCIKKW CZĘSTOCHOWA16(18)16(18)7(8)9(10)
31DANIEL SROMEKMOBIUS TEAM15(19)15(19)7(10)8(9)
32PRZEMYSŁAW MARCZYŃSKISW KW KATOWICE15(18)15(18)8(10)7(8)
33OLEK DZIURZYŃSKI14(17)14(17)8(9)6(8)
34ŁUKASZ TAŃSKIKW JASTRZĘBIE13(19)13(19)4(9)9(10)
35ANDRZEJ KĘSKA13(17)13(17)6(8)7(9)
36KUBA SZOTA12(15)12(15)5(8)7(7)
37KAMIL KOWALEWSKISTREFA BOULDERINGU12(14)12(14)8(9)4(5)
38KRZYSZTOF GIBASKW CZĘSTOCHOWA10(21)10(21)1(1)2(3)2(5)0(3)3(6)2(3)
39ŁUKASZ DWORAKOWSKI10(12)10(12)5(7)5(5)
40ŁUKASZ CZARNECKIKW KIELCE9(19)9(19)5(8)2(6)2(5)
41ADAM SIEŃKO9(12)9(12)5(6)4(6)
42KUBA WYBIERALSKI9(10)9(10)9(10)
43PIOTR SZENDZIELORZ9(9)9(9)9(9)
44MICHAŁ FIJAŁKOWSKI8(10)8(10)8(10)
45PIOTR NIŹNIK SENIORBEŁCHATOWSKI KW8(9)8(9)8(9)
46ANDRZEJ KRUCZEKTOTEM B-B8(8)8(8)8(8)
47MARCIN SZYMKOWSKI8(8)8(8)8(8)
48ZBYSZEK HATALAPRIMAROCA8(8)8(8)8(8)
49SEWERYN ŚMIEJKA7(14)7(14)2(6)4(6)1(2)
50WIKTOR OLSZOWSKICW TRANSFORMATOR, AMOK7(10)7(10)7(10)
51GRZEGORZ WIERNIKSW KW KATOWICE7(9)7(9)7(9)
52DAWID TOMCZYKPRIMAROCA7(8)7(8)7(8)
53KACPER MATUSZAKSALEWA BLOCK7(8)7(8)7(8)
54MAREK LEGASZEWSKIKW GLIWICE, KS KANDAHAR7(8)7(8)7(8)
55MATEUSZ BODZIŃSKIKW CZĘSTOCHOWA7(8)7(8)7(8)
56ADAM MORAWIECKW LUBLINIEC6(8)6(8)6(8)
57TYMON WALIŃSKIGTW6(8)6(8)6(8)
58ADAM JELONEK5(8)5(8)5(8)
59KAROL PIECHOTACW TRANSFORMATOR5(8)5(8)2(3)3(5)
60MACIEK SWĘDZIOŁ5(8)5(8)5(8)
61SPRĘŻYNA5(8)5(8)5(8)
62PIOTR MIERZEJEWSKIFFK5(7)5(7)5(7)
63WOJTEK KAMIŃSKI5(7)5(7)5(7)
64DOMINIK TOMCZYKPRIMAROCA5(6)5(6)5(6)
65BŁAŻEJ BODYNEKCSC ADVENTURE ACADEMY5(5)5(5)5(5)
66TADEUSZ KAMIŃSKIKW KATOWICE5(5)5(5)5(5)
67ALEXEY ARTYUKHINCW TRANSFORMATOR4(7)4(7)4(7)
68KUBA SZCZERBAKW LUBLINIEC4(6)4(6)4(6)
69MARCIN PIĄTEKHOSE MARIANO2(5)2(5)2(5)
70KRZYSIEK KONORACKIOLDEDALEN SKYSSLAG2(4)2(4)2(4)
71KAMIL NOWAK1(4)1(4)1(4)